Menu

Graafiline disan

Reklaamistuudio aitab Teie firmale välja töötada visuaalse identiteedi (näiteks logo) koos kõige sinna juurdekuuluvaga, ning kanda see üks kõik mis pinnale, et kõnetada just neid kliente, keda Teie ettevõtte soovib! Logo võib olla aluseks kogu firma identiteedile, samuti on see kodulehe disaini väljatöötamisel üheks olulisimaks baasmaterjaliks. Logo võib kanda endas firma visuaalset identiteeti ja tegevusala.

Brändi loomine ei ole ülesanne kergete killast. Bränd on kuvand väärtustest, millest hoolid ja lugu pead - Sinu ettevõtte olemus. Esmamulje saab tekkida vaid korra ning anname endast kõik, et see oleks positiivne ning viiks edukale koostööle - et see pälviks kliendi usalduse. Bränd, visuaalne identiteet, logo (kuidas iganes seda kutsuda) on esmamulje Sinu ettevõttest ja selle väärtustest.

Tehtud tööd

Meie poolt toimub kujunduse väljatöötamine koostöös Teiega, kuni te olete sellega 100% rahul.

Peale uute logode kujundamise võib meie poole pöörduda ka olemasoleva logo värskendamiseks. Aitame ka logode ja piltide joonistamisega vektorgraafikasse.

Vajadus selle töö järgi tekkib siis, kui enam ei suudeta leida või on hävinenud logo originaalfailid (vektorgraafilised). Ilma nende failideta ei ole võimalik kilelõiketöid ja ka enamike trükitöid kahjuks teostada.

Ka kogu firmagraafika; vastavalt vajadusele kas visiitkaardid, flaierid, plakatid, voldikud, brošüürid, kleebised ja sildid, reklaamid (k.a veebireklaamid), raamatud, ajalehed ja ajakirjad, kutsed ja kaardid, kalendrid, tootekataloogid, lauarääkijad ja menüüd, pakendid, blanketid, tunnistused, (veebi)bännerid, logod ja firmagraafika jm kujundamine on ka osa meie igapäevatööst.

Name must not be empty

Please provide a valid email

Message should not be empty

Saada kiri

Kliendid ja koostööpartnerid