Menu

Trükilahendused

Uued ja ainulaadsed trükilahendused on meie jaoks olnud väljakutseks, mille avasüli vastu võtame. Reklaamistuudio vaatab alati tulevikku, et olla kursis trükimaailma arengute ja tehnoloogiliste uuendustega.

Oma meeskonda hindame me kõrgelt. Kõige olulisemaks peame tahet õppida ning areneda, soovi meeskonda kuuluda ning hoida au sees meie väärtusi. Just nii oleme suutnud jääda aastate jooksul oma klientide ja kolleegide jaoks usaldusväärseks ning professionaalseks partneriks.

Masinapargis laiformaat printer Epson surecolor s50610

Trükime mitte ainult kleebisele, vaid ka paberile, mitmesugustele tekstiilidele, lõuendile, faktuuriga tapeedile ja fotopaberile. Maksimaalne printimise laius on 1600mm ja pikkusel piirid puuduvad. Laiformaatprinteriga prindime ka graafikat roll-up’idele, teeme kleebiseid ja trükime kujundusi siltide ja viitade tarbeks.


Kõikidele trükistele pakume ka kohaletoomis- ja paigaldusteenust! Olgu see siis aknale, autole või seinale, sise- või välistingimustesse. Samuti teeme trükistele järeltöötlust (lamineerimine, nuutimine, voltimine, kleepribade paigaldus, klammerdamine, öösimine). Küsi hinnapakkumist siit.

Digitrükk

Digitrükk on sobivaim lahendus, kui vajad trükist kiiresti või tiraažid väikesed. Digitrükis on võimalik teha ka proovitrükk, vaadata paberi sobivust või trükikvaliteeti.

Ofsettrükk

Sobivam suuremate koguste trükkimiseks. Tarneaeg on enamasti mõni päev kuni nädal. Väga kõrget kvaliteeti pakkuv trükitehnoloogia.