Menu

Esitlustarvikud

Esitlustarvikute hulka kuuluvad roll-up- ja bännerstendid, seinaplakatid, ning erinevad tootestendid. Meie kujundame ja toodame esitlusvahendeid kõigi ürituste jaoks alates väikestest väljapanektutest messiboksideni.

 BANNERS 640x350 style=

Roll-up stend on väga lihtsalt ja kiirelt paigaldatav reklaamstend, mille nimi tuleneb stendi konstruktsioonist – see koosneb kassetti keritud graafikakangast ja tugivardast, millele kangas toetub. Stendi paigladamine seisneb kanga kassetist välja tõmbamises ja tugivardale toetamises. Roll-up stend sobib lahenduseks, kui on oluline reklaami kiire paigaldamine ja kokkupakkimine.

 

 Küsi hinnapakkumist

 

 BROCHURE SETS1 640x350

Reklaamstend kaunistab bürooruumides interjööri ning täidab pilkupüüdvalt oma ülesannet messidel, seminaridel või koolitustel. Hea müügistend ei jää klientidele märkamatuks ning võib müüki mitmekordselt suurendada. Müügistendi muudavad heaks läbimõeldud projekt ja kujundus, õigesti kombineeritud valgustus ja kasutusmugavus.

 

 Küsi hinnapakkumist

 

POSTER HOLDERS1 uus

Postriliist on mugav ja kiire lahendus postri üles riputamiseks. Postriliist koosneb kahest alumiinium kinnitusest, mis hoiavad sinu postri sirgelt. Liistud on snap kinnitusega, mis käivad klõpsuga lahti -kinni ja võimaldavad postri kiiret vahetus. Postriliist sobib lahenduseks, kui soovid kerge vaevaga oma postri reklaami üles riputada.

 

 Küsi hinnapakkumist

 

 333eeee 550x350

Messiboks on sinu firma esindus messil, selle kujundus, klientidega suhtlejad ja esitlusvahendid ning -materjalid kujundavad ettevõttest mulje.

 

 Küsi hinnapakkumist

 

VIIMATI VALMUD TÖÖD:

Name must not be empty

Please provide a valid email

Message should not be empty

Saada kiri

Kliendid ja koostööpartnerid